Gdzie z Dziećmi na weekend?

W dzisiejszym poście opiszę park rozrywki w Zatorze a dokładniej mówiąc Park świętego mikołaja :-)
W ostatnim poście przedstawiłam park iluzji mieszczący się w okolicach Warszawy, więc tym razem coś dla rodzin z okolic Krakowa ;-)Park Świętego Mikołaja jest to świetna przygoda dla każdego malucha zwłaszcza teraz w okresie świątecznym.
Dzieciaki mogą zapoznać się z historią Świętego Mikołaja i spędzić swój czas przy atrakcjach takich jak:


  • Diabelski Młyn- jest to tego roczna nowość

  • Kino 360 3D- do obejrzenia jest musical o rozrabiających pszczółkach. Świetna gra kolorów i dźwięku w trójwymiarze na ekranie otaczającym widza ze wszystkich stron. Projekcji towarzyszą zapach miodu i kwiatów.

  • Magic Show na żywo- Pokaz na żywo magicznych sztuczek w  wykonaniu profesjonalnego magika.

  • Mini pociąg

  • Lodowisko- atrakcja dla całej rodziny. Syntetyczna tafla o powierzchni 200 metrów kwadratowych mieści jednorazowo ok. 30 osób. Specjalna nawierzchnia z której wykonane jest lodowisko niewiele różni się od zwykłej ślizgawki i umożliwia korzystanie z niej przez cały rok. Obok lodowiska znajduje się darmowa wypożyczalnia łyżew.

  • Warsztaty plastyczne- Elfy Świętego mikołaja zapraszają wszystkich uczestników w organizowanych przez nie warsztatach. W trakcie zajęć można się nauczyć przygotować skarpety na prezenty. Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat pomocnika świętego Mikołaja.

  • Park stworzeń wodnych- Jest to pierwszy taki park powstały w południowej części Polski poświęcony tematyce faunie mórz i oceanów. Można zobaczyć naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich. Wędrować można pośród takich ryb jak sandacz biały, ryba piła, rekin, ryba miecz, szczupak północny, dorsz atlantycki. Gady morskie reprezentuje żółw skórzasty. Ssaki to delfin butelkowy, foka szara, mors, lew morski i manat.

  • Bajkowa wędrówka- Niezwykła podróż bajkową krainą oświetloną ponad 3 milionami światełek. Podczas wędrówki można odwiedzić bohaterów z kilkunastu bajek. Na koniec czeka spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zwiedzanie parku trwa ok. 45 min.
  • Parada bajek- W trakcie parady występują ulubione postaci bajek. Można się do nich przytulić i zrobić sobie zdjęcie. Parada jest codziennie o godz. 13:30 a weekendy o godz. 16:00.

Do zwiedzenia parku bilet możemy zakupić z wyprzedzeniem on-line.
Najlepszą opcją jest pakiet premium za 39,90 który obejmuje wszystkie atrakcje.
Bilet ulgowy przeznaczony dla osób od 4-16 roku życia oraz rencistów i emerytów za 25,90 zł. Obejmuję: Wędrówkę bajkową ścieżka, spotkanie z Mikołajem oraz bajkową paradę.
Bilet normalny- 29,90 zł i obejmuje te same atrakcję co bilet ulgowy.
Dzieci do 3 roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę.

Jeśli zdecydujecie się na zakup biletu ulgowego bądź normalnego, atrakcje nie uwzględnione w cenie biletu wahają się w przedziale cenowym 5-15zł/os.

Możliwe jest również zwiedzanie grupą zorganizowaną.Dodatkową atrakcją dla naszych maluchów będzie kupienie paczki którą wręczy święty mikołaj.

Paczka za 25 zł- słodycze
Paczka za 30 zł- czekolada, książka, pluszak- miś, czapka św. mikołaja.
Paczka za 40 zł- to samo co w paczce za 30 zł plus przybory szkolne.
Paczka za 60 zł- to samo co w paczce za 40 zł plus puzzle 30 elementów i duża maskotka.

Park czynny od 28 listopada 2015 r. do 21 lutego 2016 r. 
W tygodniu park czynny w godz. od 10-17:00
W weekendy od godz. 13-19:00

Adres:
Ul. Parkowa 8, 32-640
Zator Małopolska

Po więcej informacji zapraszam na stronę parku: http://parkmikolaja.pl/Park-Swietego-Mikolaja-5.html
źródło: http://parkmikolaja.pl/Park-Swietego-Mikolaja-5.html

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KRZYŻTOPÓR, CZYLI ZAMEK W UJEŹDZIE

Nawiedzone domy- świętokrzyskie

SUDETY