Nawiedzone domy- świętokrzyskie

Przeglądając różnego rodzaju strony www, oraz fora natknęłam się na ciekawy temat, gdzie pojawiał się na kilku portalach, więc postanowiłam wam przybliżyć nawiedzony dom, w woj. świętokrzyskim w którym podobno straszy ;)
Jeśli ktoś byłby gdzieś w pobliżu to może warto się osobiście przekonać :D

"Dom ze starej czerwonej cegły kilkaset metrów od Kościoła jadąc w stronę Jaworzni pierwsza droga w prawo na Łosień po lewej stronie. Wiele rodzin próbowało w nim mieszkać ale każda z nich szybko opuszczała ten dom. Wcześniej mordowano tam Żydów i teraz jakiś duch nie pozwala mieszkać innym. Uważam że każdy kto śmieje się że Boga i duchów nie ma powinien zamieszkać na jakiś czas w takim domu." wypowiedź użytkownika forum interii "Gość"

a poniżej o tym samym objekcię hiostoria napisana przez ArAb który usłyszał od ludzi ze wsi do której jeździ.
"Jak budowano ten dom, robotnicy znaleźli kości zmarłego człowieka .Pracodawca kazał zostawić te kości i je zalać betonem.Kiedy zamieszkał tam ze swoją rodziną, od tamtej chwili każdej nocy działy się tam niewyjaśnione rzeczy.
Światła gasły i same się włączały , sztuczce spadały na ziemię i "Latały" po kuchni , dziwne postacie chodziły po domu , słychać było płacz dziecka.Psa coś "Zjadło" po którejś nocy wszyscy uciekli, od tamtej pory nikt tam nie mieszka
Ten dom znajduje sie w wj.Świętokrzyskim koło wsi Dąbrowica
Ja za bardzo w to nie wierze ale kiedyś jak koło tego domu przechodziłem widziałem jak ktoś coś przebiega koło okna".

Dwie różne wersje ale jednak ludzie z pobliskiej miejscowości uważają że tam naprawdę coś straszy, więc jak jest naprawdę?!
Nawet jeśłi nie wierzycie w takie bajki, to sam fakt, iż dom jest zbudowany z czerwonej cegły, daje powody do obejrzenia ;)
Już nie długo c.d. o nawiedzonych domach :D


źródło: forum interia, oraz http://www.paranormalne.pl

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KRZYŻTOPÓR, CZYLI ZAMEK W UJEŹDZIE

SUDETY