Gdzie na wczasy z dziećmi? Tanie Wakacje.


Park Dinozaurów


Jeśli przychodzi czas wyjazdów, wczasów, wakacji, często stajemy przed dylematem gdzie pojechać, aby dogodzić nie tylko nam dorosłym, ale także naszym pociechom.
I tak na pewno można tu polecić miejsca gdzie poza górami, jeziorami możemy się troche zabawić a wczasy będą tańsze niż nad morzem ;).
Naszą propozycją jest Park Dinozaurów który możemy podziwiać w Bałtowie oraz Solcu Kujawskim.  Aczkolwiek w całej Polsce powstaje teraz coraz więcej takich parków rozrywki.

Główną atrakcją są oczywiście parki krajobrazowe zamieszkałe przez dinozaury, połączone z nutą edukacji dla nas dorosłych i dzieci.
 Place zabaw, pobudzające fantazje naszych pociech, które są świetnym miejscem na wyładowanie dziecięcej energii i chwilą długiego odpoczynku dla nas dorosłych J
A także poza poznawaniem świata dinozaurów spotkamy mini wesołe miasteczko ,na którym dzieci będą
mogły się bawić, wraz ze swoimi rodzicami.
Po zużyciu dużej ilości energii, wraz z doskwierającym  głodem,  możemy się wybrać na obiad, by naładować swoje siły do dalszej zabawy.
Osobiście mieliśmy zaszczyt sprawdzić uroki parku dinozaurów w Solcu Kujawskim gdzie nie daleko spędzaliśmy wakacje, i przyznam ,że był to w strzał w dziesiątkę zarówno dla nas starych ;) jak i naszego malucha J.
 Poniżej podjemy linki dla zainteresowanych w celu poznania lepiej oferty takich miejsc, a także jeśli ktoś chciałby więcej się dowiedzieć od osób będących już tam proszę pisać J

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

KRZYŻTOPÓR, CZYLI ZAMEK W UJEŹDZIE

Nawiedzone domy- świętokrzyskie

SUDETY